Iga ZIWI Peak konserv on loodud vastavalt teie kassi bioloogilistele vajadustele ja on kõrge liha- ja siseelundite sisaldusega. Samuti on neisse lisatud algupärases vahekorras luid. Kogu meie tooraine on 100% kohalik, pärit eetiliselt ja jätkusuutlikult majandavatest Uus-Meremaa ettevõtetest.

Kõik ZIWI konservid on teraviljavabad, need ei sisalda kõrge glükeemilise indeksiga koostisosi ega kunstlikke side- ja säilitusaineid, kuid on samas täiusliku maitsega, olgu koostises tegemist rohusööjate loomadega, vabalt peetavate kodulindude või avamerest püütud kaladega – ZIWI Peak pakub laias valikus retsepte, mida isegi kõige valivamad kassid hakkavad armastama.

ziwi-peak-kassikonserv-makrelli-ja-lambalihaga

ZIWI Peak kassikonserv makrelli ja lambaga

Täiuslik segu Uus-Meremaa loodusest püütud Austraalia makrellist, vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud lammaste lihast ja rohelisest rannakarbist. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

85g 185g
Vaata edasi
ziwi-peak-kassikoserv-hirvelihaga

ZIWI Peak kassikonservt hirvelihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud hirve liha. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

85g 185g
Vaata edasi
ziwi-peak-kassikonserv-lambalihaga

ZIWI Peak kassikonserv lambalihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel värske rohuga toidetud lamba liha. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

85kg 185g
Vaata edasi
ziwi-peak-kassikonserv-veiselihaga

ZIWI Peak kassikonserv loomalihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel värske rohuga toidetud veise liha. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

85g 185g
Vaata edasi
ziwi-peak-kassikonserv-vabakäigu-kanalihaga

ZIWI Peak kassikonserv vabakäigu kanaga

Eetiliselt hangitud 100% vabapidamise kanaga ja Uus-Meremaa roheliste rannakarpidega. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

85g 185g
Vaata edasi
ziwi-peak-kassikonserv-makrelliga

ZIWI Peak kassikonserv makrelliga

Vabast loodusest püütud ja jätkusuutlikult majandatud makrell pärineb kaugetest ookeanivetest, mis ümbritsevad Uus-Meremaa Põhjasaart. Tumeda lihag aja rasvane makrell on rikas omega 3 rasvhapete poolest olles tervislik ja maitsev valik igas vanuses kassidele.

85g 185g
Vaata edasi

avasta ziwi eripära

ziwi-pet-õhu-käes-kuivatatud

ÕHU KÄES AEGLASELT JA HELLALT KUIVATATUD

Inspireerituna sajanditevanusest liha loodusliku säilitamise tehnikast valmivad meie aeglase ja õrna õhu käes kuivatamise tehnoloogia abil käsitööna ning toortoitumisest inspireeritud toidud, mis säilitavad endas looduse headust.

täiuslik-koostis

terviklikud retseptid

Meie retseptid on välja töötatud tipptasemel toitumise tagamiseks ja sisaldavad loomuliku toitumise peegeldamiseks 96% liha, mereande, elundeid ja luid sellises vahekorras, nagu saaks saakloomast.

waikato-rolling-hills-ziwipets

eetiline ja jätkusuutlik

Kogu meie tooraine on kohalik ja on 100% eetilist ning jätkusuutlikku päritolu ning vastavuses rangetele Uus-Meremaa regulatiivsetele standarditele. Alustades rohusööjatest loomadest ja vabalt peetavatest kodulindudest kuni jätkusuutlikult avamerest püütud mereandideni.

õhu kões kuivatatud valmis nautimiseks

vabapidamisel kasvatatud

ei ole lisatud teravilja, suhkrut ega glütseriini

kasvatatud ilma kasvuhormoonideta

No images found.