Koerad, kes eelistavad konserve, armastavad kindlasti meie Ziwi Peaki koerakonserve. Põhikoostiseks on 92% liha, siseelundeid ja luid, sealhulgas ka loodusliku glükoosamiini ja kondroitiini allikat Uus-Meremaa rohelist rannakarpi, mida lisame kõikidele konservidele 3%. Lisaks 7% liigile vastavat magu, et toidud oleksid eriti maitsvad ning et soodustada lemmikute seedimist.

Ziwi Peak koerakonservide retseptid ei sisalda teravilja, kartulit, maisi, nisu, soja, suhkruid, glütseriini, karrageeni, agar-agarit, guarkummi, naatriumtripolüfosfaati ega tetanaatriumpürofosfaati. Selle asemel kasutame oma kõrge lihasisaldusega konservide koostises loodusliku sideainena kikerhernest. Lisaks on meie purkidel on ka BPA-vabad vooderdised.

Kõik Ziwi Peak retseptid on täisväärtuslikud, tasakaalustatud ja sobivad kõikidele tõugudele ning igaks eluetapiks.

Meie koostisosade loetelu on lühem kui enamikel toitudel, kuid me ei usu, et te oma lemmiku seetõttu millestki ilma jätate. Vaadake ja võrrelge seda meie konkurentidega ning te näete tõelist erinevust ja oleme kindlad, et ka teie koer märkab seda.

ziwi-peak-korakonserv-makrelli-ja-lambalihaga

ZIWI Peak koerakonserv makrelli ja lambalihaga

Täiuslik segu Uus-Meremaa loodusest püütud Austraalia makrellist, vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud lamba lihast ja Uus-Meremaa rohelisest rannakarbist. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

390g
Vaata edasi
ziwi-peak-koerakoserv-hirvelihaga

ZIWI Peak koerakonserv hirvelihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud hirve lihast. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

390g
Vaata edasi
ziwi-peak-koerakonserv-lambalihaga

ZIWI Peak koerakonserv lambalihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud lamba lihast. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

390g
Vaata edasi
ziwi-peak-koerakonserv-lambamao-ja-lambalihaga

ZIWI Peak koerakonserv lambamao ja lambalihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud lamba lihast. Sisaldab rohkem magu kui meie teised retseptid. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

390g
Vaata edasi
ziwi-peak-koerakonserv-veiselihaga

ZIWI Peak koerakonserv veiselihaga

Uus-Meremaa vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud veise lihast. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

390g
Vaata edasi
ziwi-peak-koerakonserv-vabakäigu-kanalihaga

ZIWI koerakonserv vabakäigu kanalihaga

Eetiliselt hangitud 100% vabapidamise kanaga ja Uus-Meremaa roheliste rannakarpidega. Täielik ja tasakaalustatud kõigi tõugude ja eluetappide jaoks.

390g
Vaata edasi

avasta ziwi eripära

ziwi-pet-õhu-käes-kuivatatud

ÕHU KÄES AEGLASELT JA HELLALT KUIVATATUD

Inspireerituna sajanditevanusest liha loodusliku säilitamise tehnikast valmivad meie aeglase ja õrna õhu käes kuivatamise tehnoloogia abil käsitööna ning toortoitumisest inspireeritud toidud, mis säilitavad endas looduse headust.

täiuslik-koostis

terviklikud retseptid

Meie retseptid on välja töötatud tipptasemel toitumise tagamiseks ja sisaldavad loomuliku toitumise peegeldamiseks 96% liha, mereande, elundeid ja luid sellises vahekorras, nagu saaks saakloomast.

waikato-rolling-hills-ziwipets

eetiline ja jätkusuutlik

Kogu meie tooraine on kohalik ja on 100% eetilist ning jätkusuutlikku päritolu ning vastavuses rangetele Uus-Meremaa regulatiivsetele standarditele. Alustades rohusööjatest loomadest ja vabalt peetavatest kodulindudest kuni jätkusuutlikult avamerest püütud mereandideni.

õhu kões kuivatatud valmis nautimiseks

vabapidamisel kasvatatud

ei ole lisatud teravilja, suhkrut ega glütseriini

kasvatatud ilma kasvuhormoonideta

No images found.