Meie närimismaiused on valmistatud Uus-Meremaa vabapidamisel peetavate hirvedest, lammastest ja veistest. Maiused on õhu käes kuivatatud, et säiliks nende head maitseomadused. Lisaks meeldivale maitsele on need toitvad ja valgurikkad maiused sobivad igat tõugu ja igas eas koertele, sobivad ideaalselt mitmekesistamaks sinu koera toidulauda ja tugevdamaks sinu erilist suhet oma parima sõbraga.
.

Ziwi närimismaius hirve sõrg

Hirve sõrg

Maitsev hirve sõrg Uus-Meremaalt, mis su koerale kindlasti maitseb. Sobib hammaste ja igemete hoolduseks.

Vaata edasi
Ziwi närimismaius hirve sääreluu

Hirve sääreluu

Uus-Meremaa vabapidamisel ja looduslikel rohumaadel kasvanud hirve lihast.

Vaata edasi

avasta ziwi eripära

ziwi-pet-õhu-käes-kuivatatud

ÕHU KÄES AEGLASELT JA HELLALT KUIVATATUD

Inspireerituna sajanditevanusest liha loodusliku säilitamise tehnikast valmivad meie aeglase ja õrna õhu käes kuivatamise tehnoloogia abil käsitööna ning toortoitumisest inspireeritud toidud, mis säilitavad endas looduse headust.

täiuslik-koostis

terviklikud retseptid

Meie retseptid on välja töötatud tipptasemel toitumise tagamiseks ja sisaldavad loomuliku toitumise peegeldamiseks 96% liha, mereande, elundeid ja luid sellises vahekorras, nagu saaks saakloomast.

waikato-rolling-hills-ziwipets

eetiline ja jätkusuutlik

Kogu meie tooraine on kohalik ja on 100% eetilist ning jätkusuutlikku päritolu ning vastavuses rangetele Uus-Meremaa regulatiivsetele standarditele. Alustades rohusööjatest loomadest ja vabalt peetavatest kodulindudest kuni jätkusuutlikult avamerest püütud mereandideni.

õhu kões kuivatatud valmis nautimiseks

vabapidamisel kasvatatud

ei ole lisatud teravilja, suhkrut ega glütseriini

kasvatatud ilma kasvuhormoonideta

No images found.