Teie kass on teie maailm ja ootate, et teie koosveedetud eluaeg oleks pikk ja tervislik. Just see tervislik õnnelik elu oli inspiratsiooniks ZIWI Peak retseptide loomisel üle 10 aasta tagasi. Selle inspiratsiooni elluviimiseks oleme pannud kokku Uus-Meremaa rohelistest vabapidamise farmidest ja sinistest põlistest lõunapoolsetest ookeanidest pärit parimad koostisosad. Kassid on kindlasti lihasööjad ja nende areng sõltub lihast. Nende keha ei ole mõeldud süsivesikute, nagu teraviljade, maisi, kartuli ja riisi, seedimiseks. Meie hoolikalt valmistatud retseptid peegeldavad kogu saaklooma liharikast dieeti, mida kassid vajavad pika, õnneliku ja tervisliku elu jaoks. Pakume kassidele erinevaid õhu käes kuivatatud toite ja konserve, mis on hoolikalt valmistatud ning kajastab saaklooma toidu filosoofiat. Toit on ka maitsev! Oleme kindlad, et teie kass armastab seda.

ziwi-peak-kassikonserv-makrelli-ja-lambalihaga

ZIWI Peak kassikonservid

Lai valik retsepte, milles leidub palju liha, ilma teraviljade ja tehissideaineteta, kuid maitsevad suurepäraselt.

avasta ziwi eripära

ziwi-pet-õhu-käes-kuivatatud

ÕHU KÄES AEGLASELT JA HELLALT KUIVATATUD

Inspireerituna sajanditevanusest liha loodusliku säilitamise tehnikast valmivad meie aeglase ja õrna õhu käes kuivatamise tehnoloogia abil käsitööna ning toortoitumisest inspireeritud toidud, mis säilitavad endas looduse headust.

täiuslik-koostis

terviklikud retseptid

Meie retseptid on välja töötatud tipptasemel toitumise tagamiseks ja sisaldavad loomuliku toitumise peegeldamiseks 96% liha, mereande, elundeid ja luid sellises vahekorras, nagu saaks saakloomast.

waikato-rolling-hills-ziwipets

eetiline ja jätkusuutlik

Kogu meie tooraine on kohalik ja on 100% eetilist ning jätkusuutlikku päritolu ning vastavuses rangetele Uus-Meremaa regulatiivsetele standarditele. Alustades rohusööjatest loomadest ja vabalt peetavatest kodulindudest kuni jätkusuutlikult avamerest püütud mereandideni.

õhu kões kuivatatud valmis nautimiseks

vabapidamisel kasvatatud

ei ole lisatud teravilja, suhkrut ega glütseriini

kasvatatud ilma kasvuhormoonideta

No images found.