Teie koer on teie maailm ja otse loomulikult ootate, et koosveedetud aeg oleks pikk ja tervislik. Just see tervislik õnnelik elu oli inspiratsiooniks ZIWI Peak retseptide loomisel üle 10 aasta tagasi. Selle inspiratsiooni elluviimiseks oleme pannud kokku Uus-Meremaa rohelistest vabapidamisfarmidest ja sinistest põlistest lõunapoolsetest ookeanidest pärit parimad koostisosad. Koerad on lihasööjad ja nende areng sõltub lihast. Koerte keha ei ole mõeldud süsivesikute, nagu teraviljade, maisi, kartuli ja riisi seedimiseks. Meie hoolikalt valmistatud retseptid peegeldavad kogu saaklooma liharikast dieeti, mida koerad vajavad pika, õnneliku ja tervisliku elu jaoks. Pakume koertele erinevaid õhu käes kuivatatud toite ja konserve, mis on hoolikalt valmistatud ning kajastavad saaklooma toidu filosoofiat. Toit on ka maitsev! Oleme kindlad, et teie koer seda armastab.

ziwi-peak-koerte-treeningmaius-lambalihaga

ZIWI Peak koerte treeningmaiused

Igas maiuspalas on 96% liha. Hellitage oma koera Uus-Meremaa veiseliha-, hirveliha- või lambalihaga koera treeningmaiustega.

ziwi-peak-koerakonserv-lambamao-ja-lambalihaga

ZIWI Peak koerakonservid

Laias retseptivalikus on 91% liha, mereande, siseelundeid ja luud, teraviljadede ja kunstlike sideaineteta.

närimismaiused

ZIWI Peak koerte närimismaiused

Valmistatud Uus-Meremaa vabapidamisel peetavate hirvedest, lammastest ja veistest, maitsevad Ziwi närimismaiused su koerale kindlasti.

avasta ziwi eripära

ziwi-pet-õhu-käes-kuivatatud

ÕHU KÄES AEGLASELT JA HELLALT KUIVATATUD

Inspireerituna sajanditevanusest liha loodusliku säilitamise tehnikast valmivad meie aeglase ja õrna õhu käes kuivatamise tehnoloogia abil käsitööna ning toortoitumisest inspireeritud toidud, mis säilitavad endas looduse headust.

täiuslik-koostis

terviklikud retseptid

Meie retseptid on välja töötatud tipptasemel toitumise tagamiseks ja sisaldavad loomuliku toitumise peegeldamiseks 96% liha, mereande, elundeid ja luid sellises vahekorras, nagu saaks saakloomast.

waikato-rolling-hills-ziwipets

eetiline ja jätkusuutlik

Kogu meie tooraine on kohalik ja on 100% eetilist ning jätkusuutlikku päritolu ning vastavuses rangetele Uus-Meremaa regulatiivsetele standarditele. Alustades rohusööjatest loomadest ja vabalt peetavatest kodulindudest kuni jätkusuutlikult avamerest püütud mereandideni.

õhu kões kuivatatud valmis nautimiseks

vabapidamisel kasvatatud

ei ole lisatud teravilja, suhkrut ega glütseriini

kasvatatud ilma kasvuhormoonideta

No images found.